Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 17.10.2019, 05:11

Острівська ЗОШ 

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Пісня рідного села
Оцінка сайту
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 475
Свята в Україні
Праздники Украины
Теги
новини сайт вітання Киїиське обласне управління свято останній дзвінок свято квітів семінар хімія

Національно-патріотичне виховання учнів

План заходів із відзначення 101--річниці бою під Крутами, подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 року в Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

Інформація про план заходів із відзначення 100-річчя подій Української революції 1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників на період до 2021 рокув Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Українська революція — низка подій, пов'язаних з національно-визвольною боротьбою українського народу у 1917—1921 роках.
Поштовхом до початку Української революції стала Лютнева революція в Російській імперії. В Україні утворився альтернативний центр влади — Українська Центральна Рада (УЦР), що стала представницьким органом українських демократичних сил і очолила національно-демократичну революцію в Україні. Керівником УЦР став Михайло Грушевський.
     17 березня в Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів було проведено декілька виховних заходів, присвячені 100 річчю Української революції. Підготувала вчитель історії С.І.Григоренко. Долучилися до виховних годин та уроків класні керівники, заступник директора з виховної роботи С.М.Киричок та педагог – організатор Н.Р.Кикоть. 

ПЛАН заходів з підготовки та відзначення 85-річчя утворення Київської області в Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів

     Ки́ївська о́бласть — область на півночі України. Обласний центр — місто Київ — адміністративно до її складу не входить.
     Площа області — 28 131 км² (8-ма за цим показником в Україні), населення на 2016 рік становить 1,7 млн осіб.
Розташована в басейні середньої течії Дніпра, більшою частиною на Правобережжі. На сході межує з Чернігівською і Полтавською, на південному-сході та півдні з Черкаською, на південному-заході — з Вінницькою, на заході — з Житомирською областями, на півночі — з Гомельською областюБілорусі.
     Утворена 27 лютого 1932 року. В області 25 районів, 24 міст, у тому числі 12 обласного значення, 30 селищ міського типу, загалом 1127 населених пунктів. Північну частину області площею близько 2 тис. км² займає Чорнобильська зона відчуження.
     Місто Славутич є ексклавом Київської області на території Чернігівської.
     Вчитель історії С.І.Григоренко та вчитель географії Г.М.Діренко на уроках та в позаурочний час провели цікаві виховні заходи щодо становлення Київської області. Були присутні запрошені класні керівники та заступник директора з виховної роботи С.М.Киричок.

Герб України (з 1992 року)

    Три́зуб (варіант — Тризу́б) — український національний герб, сучасний державний герб України у формі золотого тризубця особливої форми на синьому полі; у минулому — герб князів Рюриковичів і Київської Русі. Про походження і значення українського герба Тризуба існують різні теорії, жодна з них не є загальновизнаною, але можна виділити кілька теорій які є найбільш обґрунтованими — це трактування Тризуба як стилізованого зображення або сокола-«Рарога», або якоря-хреста, або ж це «зброя богів» — птиця-блискавка у синьому небі.
     В Острівській школі провели лінійку, присвячену символам України, одним з яких є Герб – Тризуб. Про його походження розповіли учні, яких підготувала С.І.Григоренко.

 Наказ № 135 від 02.09.2016 року «Про організацію виховної роботи
з посилення патріотичного виховання»

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16.06.2015 р. №641 «Про затвердження Концепції національно-патріотичного виховання дітей і молоді, листа ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» від 25.07.2016 № 2.1/10-1828 «Про методичні рекомендації з питань організації виховної роботи у навчальних закладах у 2016/2017 навчальному році», розпорядження Київської облдержадміністрації від 22.03.2016 №83 «Про затвердження плану заходів щодо національно-патріотичного виховання молоді на 2016 рік у Київській області», розпорядження Рокитнянської райдержадміністрації від 18.03.2016 №74 «Про план заходів щодо увічнення пам´яті захисників України у Рокитнянському районі на період до 2020 року», наказу відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації №198 від 25.08.2015 року «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнівської молоді у навчальних закладах району» та з метою виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму і духовності, формування національної самосвідомості, високих моральних якостей громадянина
     Відповідно до  наказу Міністерства і науки України від 16.06.2015 року № 641 «Про затвердження Концепції національно – патріотичного виховання дітей і молоді та методичних рекомендацій щодо національно – патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах», методичних рекомендацій щодо національно – патріотичного виховання у загальноосвітніх навчальних закладах, листа Міністерства освіти і науки України від 16.07.2015 № 768 «Про національно- патріотичне виховання в системі освіти», наказу відділу освіти Рокитнянської райдержадміністрації №282 від 01.09.2016 року «Про вдосконалення роботи з патріотичного виховання учнівської молоді у навчальних закладах району», та з метою виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму і духовності, формування національної самосвідомості, високих моральних якостей громадянина   
 
НАКАЗУЮ:

1.Затвердити План заходів з організації виховної роботи та посилення патріотичного виховання у 2016/2017 навчальному році (далі Заходи), що додаються.
2. Щотижня з 1 вересня 2016 року розпочинати заняття в навчальному закладі з підняття Державного Прапору України та виконання Державного Гімну України.
 3.Заступнику директора з виховної роботи Киричок С.М., педагогу-організатору Ткаченко С.М., вчителям та класним керівникам школи:
3.1. Забезпечити виконання Заходів.
3.2. Дотримуватись приписів наказу Міністерства від 07.09.2000 № 439 «Про затвердження Рекомендацій щодо порядку використання державної символіки в навчальних закладах України».
3.3. Дотримуватися у сфері освітньої політики щодо патріотичного виховання підростаючого покоління Концепції національно-патріотичного виховання молоді, яка затверджена спільним наказом Міністерства у  справах сім’ї, молоді та спорту, Міністерства оборони, Міністерства культури і туризму, Міністерства освіти і науки  від 27.10.2009 №3754/981/538/493
4. Бібліотекарю Голубенко Л.А.:
4.1.  До 15.09.2016 забезпечити наявність державної символіки в бібліотеці.
4.2. До 01.10.2016 створити постійну експозицію з національно-патріотичного виховання.
4.3.    До 15.10.2016 забезпечити створення для вчителів підбірки навчально-методичних матеріалів передового педагогічного досвіду із питань національно-патріотичного виховання молоді та просвітницької роботи з батьками.
5.    Всім учителям української мови та літератури:
5.1.Під час вивчення програмного матеріалу особливу увагу приділяти становленню української державності, побудові громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство, активно використовувати методи та форми навчально-виховної роботи, які базуються на українських народних традиціях, сприяти успадкуванню учнями школи духовних та культурних надбань українського народу.
5.2. На прикладах літературних героїв забезпечувати формування духовних цінностей українського патріота: почуття патріотизму, національної свідомості, любові до українського народу, його історії, рідної землі, родини, гордості за минуле й сучасне.
5.3.    У позаурочній роботі використовувати  кіно- і відеофільми, науково-популярну та художню літературу національно-патріотичного спрямування.
6.    Учителю історії та правознавства Григоренко С.І.:
6.3.    Під час вивчення програмного матеріалу особливу увагу приділяти становленню української державності, побудові громадянського суспільства, інтеграції України у світове та європейське співтовариство.
6.4.    Засобами навчальних предметів забезпечувати виховання молодої людини – патріота України, готового самовіддано розбудовувати її як суверенну, демократичну, правову й соціальну державу, виявляти національну гідність, знати і цивілізовано відстоювати свої громадянські права та виконувати обов’язки, сприяти миру і злагоді в суспільстві.
6.5.    Виховувати в учнів готовність до виконання громадянських і конституційних обов’язків.
6.6.    Виховувати в учнів національну гідність на прикладі історії становлення Української державності, українського козацтва, героїзму визвольного руху, досягнень у галузі політики, освіти, науки, культури і спорту.
6.7.    Забезпечувати виховання правової культури, поваги до Конституції України, Законів України, державної символіки та історичних святинь.
6.8.    Формувати в учнів об’єктивну оцінку ролі українського війська в українській історії, спадкоємності  розвитку  Збройних сил у відстоюванні ідеалів свободи та державності України та її громадян від княжої доби, Гетьманського війська, військ Української  народної  республіки, Січових стрільців, Української повстанської армії до часів незалежності.
6.9.    Формувати засобами предмета здатність зберегти свою національну ідентичність, пишатися приналежністю до українського народу, брати участь у розбудові та захисті своєї держави.
7.    Викладачу предмета захист Вітчизни Рябошапці О.П..
7.1.Під час викладання предмета особливу увагу приділяти формуванню національно-патріотичних почуттів у юнаків.
7.2.Забезпечувати популяризацію військових професій, формувати у хлопців психологічну готовність до добровільного вступу на військову службу та зразкове виконання обов’язків.
7.3.Забезпечувати юнаків теоретичними знаннями ролі українського війська в українській історії, спадкоємності розвитку Збройних сил України у відстоюванні ідеалів  свободи та державності України.
8.    Класним керівникам 1-11 класів:
8.3.    Включити до планів виховної роботи з учнівськими колективами заходи з виконання основних положень Концепції національно-патріотичного виховання молоді.
8.4.    Формувати в учнів необхідні компетентності для успішної самореалізації в соціумі як громадянина, сім’янина, професіонала, носія української національної культури.
8.5.    Забезпечувати формування в учнів особистих рис громадянина Української держави, фізичної досконалості, моральної, художньо-естетичної , інтелектуальної, правової, трудової, екологічної культури.
8.6.    Сприяти формуванню в учнів найкращих рис української нації – працелюбності, прагнення до свободи, любові до природи та мистецтва,  поваги до батьків та родини.
8.7.    Виховувати в учнів здатність протидіяти проявам аморальності, правопорушень, бездуховності, антигромадської діяльності.
8.8.    Забезпечити проведення просвітницької  роботи з батьками щодо національно-патріотичного виховання молоді в сім’ї.
9.    Педагогічним працівникам:
9.3.    Наставництвом та особистим прикладом виховувати в учнів риси, притаманні сучасному громадянину України
9.4.    Використовуючи міжпредметні зв’язки  та виховні засоби предмета, забезпечувати виконання основних положень Концепції національно-патріотичного виховання молоді.
10. Відповідальним  за веб-сайт Голубенко Л.А., Киричок С.М.  до 10 вересня 2016 року поновити на офіційному веб-сайті рубрику «Патріотичне виховання юного покоління».
10.    Контроль за виконанням даного наказу покласти на заступника директора з ВР Киричок С.М.

ДОДАТОК

Реєстрація
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
https://mon.gov.ua/ua
Погода в регіоні
с.Острів
rp5.ua
Перекладач
Перевод с : Перевод на: Установить онлайн переводчик текста на своем сайте
Block title
Block content
Пошук

 

Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz