Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 17.10.2019, 05:10

Острівська ЗОШ 

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Пісня рідного села
Оцінка сайту
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 475
Свята в Україні
Праздники Украины
Теги
новини сайт вітання Киїиське обласне управління свято останній дзвінок свято квітів семінар хімія

Клуб англійської мови

Калейдоскоп подій

Виховна година в 9 класі на тему:
«Учітесь, читайте і чужому научайтесь,  й свого не цурайтесь»

     6 березня в 9 класі Острівської ЗОШ I-III ступенів була проведена виховна година «Учітесь, читайте і чужому научайтесь,  й свого не цурайтесь». Класний керівник – Ратушна Л.Д. мала на меті: глибше ознайомити учнів  з життям і творчістю великого сина українського народу – Т. Г. Шевченка. 
     Учні  в свою чергу старалися осмислити і зрозуміти тяжку долю поета, через його вірші вчилися любити Україну, її чудову природу, співучу солов’їну мову.

 

Літературно-музична композиція
«Пам'ять про Шевченка вічно житиме в наших серцях»

 

     16 березня в Острівській ЗОШ I-III ступенів за участі класоводів – Ткаченко С.А., Лугової В.А. та вчителя музичного мистецтва Ратушної Л.Д. з учнями 2 та 4 класів була проведена літературно-музична композиція «Пам'ять про Шевченка вічно житиме в наших серцях».
     Всім присутнім вдалося поринути у світ творчості славного Кобзаря, прислухатися до Шевченківської думки, слова, вклонитися світлій пам’яті поета. Учні переглянули презентацію та виконали пісні на слова Шевченка.
     Ми щороку проводимо такі заходи і  приходимо до Тараса, як до української святині, аби набратися снаги, очиститися перед неповторним світом його дум, пройнятися і причаститися великою вірою в «правду між людьми» і  в  майбутнє українства.

 

Година спілкування в 9 класі присвячена Т.Г.Шевченку
«Благословен той день і час…»

     10 березня в 9 класі Острівської ЗОШ I-III ступенів була проведена година спілкування присвячена Т.Г.Шевченку «Благословен той день і час…». 
     Класний керівник – Ратушна Л.Д. запропонувала учням створити презентацію та представити її. Був складений план  виступів та визначені завдання для окремих груп учнів.
     На годині спілкування учні усвідомили, що життя Кобзаря можна вважати справжнім подвигом у мистецтві, бо він віддав усі свої сили, щоб врятувати український народ, українську культуру та відкрив перед ними шлях у майбутнє. І не одне покоління українців звіряє своє життя іменем і творчістю Кобзаря. 
     Слава Великому Кобзарю!

 

«Taras Shevchenko is a great Ukrainian poet and artist»

     17 березня в Острівській ЗОШ I-III ступенів учні 9 класу під керівництвом вчителя англійської мови – Ратушної Л.Д. зібрались у клубі любителів англійської мови. Зустріч була присвячена  Великому Кобзарю. Учні презентували проект «Taras Shevchenko is a great Ukrainian poet and artist».
     Мета: показати значимість постаті Кобзаря для всього людства; розвивати творчі здібності учнів; удосконалювати знання англійської мови та вміння працювати з різними джерелами в ході  відшукування інформації.

 

Музичний вернісаж 
«Озветься в музиці Шевченкове слово»

     20 березня учні Острівської ЗОШ I-III ступенів мали нагоду відвідати музичний вернісаж, який був організований в актовій залі школи вчителем музичного мистецтва – Ратушною Л.Д.
Учні мали нагоду виконати пісні на слова Шевченка: «По діброві вітер віє», «Зоре моя вечірняя», «Зацвіла в долині червона калина», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Тече вода з-під явора».
     Вчителька розповіла школярам про те, що на думку видатного українського музикознавця М. Гордійчука, Тарас Шевченко – наймузичніший поет у світовій літературі. Наспівність, мелодійність поезії Шевченка дала поштовх до написання численних музичних композицій майже всім українським композиторам.

Серія заходів в 9 класі на тему:
 «Безпечний Інтернет та реальні небезпеки віртуального світу»

     2, 6 та 17 березня в 9 класі Острівської ЗОШ I-III ступенів класним керівником – Ратушною Л.Д. була проведена серія заходів на тему: «Безпечний Інтернет та реальні небезпеки віртуального  світу».
Сюди ввійшли: бесіда з елементами обговорення  різних ситуацій; дискусія за визначеними питаннями та представлення презентації  з прикладами та ілюстративним матеріалом. 
     Тема серії заходів: привернути увагу школярів до цієї проблеми, вказати на ризики, на які користувачі Інтернету можуть натрапити  в мережі, та ознайомити з методами захисту від цих ризиків.
     Адже, ніхто не може заперечити, що на сьогоднішній день ця проблема постала особливо гостро. Кожного року аудиторія користувачів всесвітньої мережі дедалі розширюється і її переважну частину становить молоде покоління - діти та підлітки, які повністю не усвідомлюють загрозу, що може чекати на них у віртуальному просторі. І хоча на екрані комп'ютера Інтернет представляється дитині абсолютно віртуальним світом, тим не менше в ньому існують загрози, здатні заподіяти реальну шкоду.
     На виховних годинах були визначені загрози, які підстерігають учнів в мережі.
     По-перше, існує загроза попадання в сферу торгівлі людьми. По-друге, Інтернет приховує за собою інші неформальні групи. Освоюючи Інтернет, дитина може наражатися на небезпеку. Крім того, відкривши в мережі особисту інформацію, вона створює загрозу для всієї родини. 
     А ще учні переглянули соціальний ролик про небезпеки віртуального світу.
     Отож, отримана інформація буде корисною для учнів.

 

Презентація малюнків на тему: «Природа і навколишнє середовище» в 4 класі

     В 4 класі Острівської ЗОШ I-III ступені вчитель англійської мови – Ратушна Л.Д. провела з учнями презентацію малюнків на тему: «Природа і навколишнє середовище». Учні малювали малюнки та підписали їх закликом: «Take Care of  Nature».
     Такий вид роботи сприяв  вихованню бережливого ставлення  до природи, почуття відповідальності за місце, де ти живеш. Учні представляли свої проекти та захищали їх: кожен міг вибрати самостійно форму захисту.  Хтось розповів вірш про природу, який вивчався на минулих уроках, хтось підготував розповідь, а деякі учні представили діалоги. 
     Урок був емоційним та насиченим, учні були зацікавлені в найкращому захисті своєї роботи, оскільки на сьогодні це актуальна проблема. Всі учні були оцінені відповідними балами та отримали подяки.

 

«Running Dictation» в 6 класі 


     23 березня в  6 класі  Острівської ЗОШ I-III ступенів на уроці англійської мови вчитель Ратушна Л.Д. провела з учнями «Running Dictation». Така форма роботи сприяє розвитку навичок діалогічного мовлення, учні практикуються у вживанні лексичного матеріалу  та граматичних структур. 
    Отож, вивчаючи тему «Подорож» на одному з уроків учнів було розділено на команди – був запропонований текст диктанту обом командам. Кожна команда вибрала учня для написання диктанту, а потім «бігуни» по черзі підбігали до свого аркуша з текстом, читали речення, намагаючись його запам’ятати, а потім диктували його для написання. Після  того, як команди завершили писати диктант їм був даний текст для того, щоб вони перевірили написане. 
     Під час цієї роботи учні і відпочили, і попрацювали. Їм дуже сподобалось таке завдання у вигляді рухливої гри. 

 

Реєстрація
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
https://mon.gov.ua/ua
Погода в регіоні
с.Острів
rp5.ua
Перекладач
Перевод с : Перевод на: Установить онлайн переводчик текста на своем сайте
Block title
Block content
Пошук

 

Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz