Головна | Реєстрація | Вхід | RSSЧетвер, 17.10.2019, 05:11

Острівська ЗОШ 

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Пісня рідного села
Оцінка сайту
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 475
Свята в Україні
Праздники Украины
Теги
новини сайт вітання Киїиське обласне управління свято останній дзвінок свято квітів семінар хімія

2016 - Year of English in Ukraine

 2016 рік англійської мови в Україні

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №641/2015 Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні

2016 рік оголошено роком англійської мови в Україні

План заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови у Рокитнянському районі Київської області, на 2016 рік

План заходів, спрямованих на популяризацію вивчення англійської мови в Острівській ЗОШ І-ІІІ ступенів на 2016 рік

 ДПА 2016

Наказ Міністерства освіти і науки України  від 08. 02.  2016 р.  № 94 Про затвердження орієнтовних вимог до проведення державної підсумкової атестації учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти у 2015/2016 навчальному році ( повна версія)

Підготовка до ДПА та ЗНО з англійської мови

 Посібники методиста

ENGLISH COMPOSITION

GRAMMAR REFERENCE

 

Оформлення тематичного стенда «2016 – Year of English in Ukraine»

     Виконуючи Указ Президента України П.О.Порошенка «Про оголошення 2016 року Роком англійської мови в Україні»  та з метою виконання  заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови  в Острівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, 4 квітня школярами на чолі із вчителем англійської мови Ратушною Л.Д.  був оформлений  тематичний стенд
«2016 – Year of  English in Ukraine». 
     Учні із задоволенням долучилися до пошуку  інформації для стенда. Тематика стенда включає в себе: загальні відомості про країну, мову якої вивчаємо; зміст Указу Президента України; Державні символи Великобританії та відомості про них; повідомлення про Велику Британію та столицю – Лондон; представлені фото визначних місць країни. 
Така спільна робота спряла розвитку творчого потенціалу учнів та поглибленню інтересу до вивчення англійської мови.

Зустріч в клубі любителів англійської мови. Знайомство з святами та традиціями британців. «April Fool’s Day». Оформлення листівок

     6 квітня в  Острівській ЗОШ I-III ступенів вчителем англійської мови Ратушною Л.Д. була проведена зустріч в клубі любителів англійської мови з учнями 5 класу. Учні знайомились з святами та традиціями британців та оформляли листівки «April Fool’s Day». 
     П’ятикласники працювали дружно та злагоджено, вони дізнались звідки ж взялася традиція відзначати свято та, як веселяться цього свята в різних країнах
Така робота дає змогу розвивати ерудицію та естетичні смаки учнів, виховувати інтерес та повагу до культури англомовних країн, прививає любов до англійської мови та бажання удосконалювати свої знання з предмета.

Організація постійно діючої виставки з питань методики викладання англійської мови «2016 – рік англійської мови в Україні»

     6 квітня в  Острівській ЗОШ I-III ступенів була організована виставка з питань методики викладання англійської мови «2016 – рік англійської мови в Україні».
Вчителі закладу мають змогу використовувати посібники при викладанні предмету, щоб зробити урок цікавим та для підвищення педагогічної майстерності. Матеріали виставки дозволяють урізноманітнити уроки чим і стимулювати інтерес школярів до навчання. Адже, для вчителя важливо мати такий  підбір навчально-методичної літератури, яку можна  використовувати на уроці. 
     Вчитель іноземної мови повинен мати високий рівень знань з іноземної мови, володіти інформацією, методикою навчання іноземної мови та новими розробками в даній сфері. А основними характеристиками педагогічної діяльності вчителя та показниками його професійного росту можна назвати: педагогічну вправність і педагогічну майстерність.
     Оскільки, сучасний урок іноземної мови повинен бути цікавим та ефективним. То і його підготовка, і проведення вимагають від вчителя великої затрати творчих сил. 
     Отож, вдосконалення знання мови і технологій викладання – запорука успішної роботи вчителя. Успіхів Вам, шановні вчителі!

Зустріч у клубі любителів англійської мови

     7 квітня в Острівській ЗОШ I-III ступенів відбулася зустріч у клубі любителів англійської мови. Під керівництвом вчителя англійської мови Ратушної Л.Д. шанувальники англійської – учні 9 класу, дізнались більше  про членів королівської родини, поспілкувались про визначні архітектурні пам’ятки Великобританії, провели уявну подорож країнами світу по карті світу та підібрали матеріал до Дня матері. Також учні вирішили створити тематичну стіннівку «Свята та традиції Великобританії». 
     Мета  клубу любителів англійської – оволодіння мовним матеріалом для спілкування в усному та писемному мовленні; уміння розуміти пісенний та поетичний матеріал; уміння виконувати проектні роботи, творчі завдання; оволодіння системою знань про культуру та традиції англомовних країн; формування особистості через залучення до культури і побуту іншого народу, через виховання доброзичливого, поважного ставлення до всіх людей, незалежно від мови, якою вони говорять, через вироблення норм поведінки в суспільстві;  виховання культури спілкування; розширення світогляду; виховання естетичного сприйняття пісенно-поетичного матеріалу; виховання толерантного ставлення до інших культур. 
     Клуб можуть відвідувати всі бажаючі учні. Запрошуємо!

«Жива газета» до Року англійської мови в Україні

     7 квітня в  Острівській ЗОШ I-III ступенів була створена «Жива газета», присвячена  Року англійської мови в Україні.
     Мета газети: збагачувати знання учнів про Велику Британію та англомовні країни; розширювати  світогляд та ерудицію учнів; розвивати  їх творчі здібності, самостійність, естетичні смаки; підвищувати  мотивацію щодо бажання вивчати англійську мову; розвинути в учнів інтерес до  вивчення іноземної мови в школі; розвивати соціокультурну компетенцію через знайомство учнів з культурою, пам’ятками, географічним положенням, кліматом країни мови, мова якої вивчається; сприяти вихованню на даному матеріалі морального та естетичного сприйняття країни, формуванню загальнолюдського світогляду .
     Отож, підготувавши матеріал, учні опрацювали його, поділили на сторінки та розмістили в інформаційному куточку школи. «Жива газета» складається з таких рубрик: Указ президента, державні символи Великобританії (герб, прапор, гімн); відомості про Великобританію та Лондон ; визначні місця Великої Британії та столиці; географічну карту; відомості про розміщення та символіку Англії, Уельсу, Шотландії та Північної Ірландії; свята, які припадають на квітень та травень.
     Слід відзначити учнів, котрі оформляли газету : це учень 8 класу – Тхорівський  Богдан та учні 6 класу – Киричок Ярослав і Глядченко Дмитро.
     Таким чином учні, вчителі та батьки мають нагоду поринути у світ англійської мови. А учасники клубу любителів англійської мови та всі бажаючі можуть доповнювати газету цікавими матеріалами. Тож давайте творити розом! Запрошуємо у світ цікавої англійської!

Рік англійської мови в Україні. Марафон свят

      18 квітня в рамках року англійської мови в Україні в  Острівській ЗОШ I-III ступенів вчителем англійської мови Ратушною Л.Д. в 5, 4 та 3 класах пройшов  «Марафон свят». 
     Метою проведення марафону є удосконалення знань, вмінь та навичок отриманих на уроках англійської мови про свята (вміння розповідати про різні свята та підписувати вітальні листівки до свят);  розширення світогляду та ерудиції учнів; розвиток їх творчих здібностей, самостійності, естетичних смаків; формування вміння викладати думки; заохочувати учнів до роботи над собою; виховувати інтерес до вивчення англійської мови.
     Отож, розпочали естафету учні 5 класу: завершивши вивчення теми «Свята і традиції», вони представили власні проекти. Учні спочатку презентували  коротенькі усні повідомлення  про наступні свята: (Christmas, New Year’s Day, Victory Day, Mother’s Day, St Valentine’s Day, Birthday, Women’s Day, Independence Day, Easter, Day of Knowledge, Halloween – Різдво, Новий рік, День перемоги, День матері, День Святого Валентина, День народження, Жіночий день, День незалежності, Великдень, День знань, Хелоуін). А потім презентували власноручно виготовлені вітальні листівки до свят  та зачитали вітання. 
     Потім естафету перейняли учні 4 класу: школярі ознайомились з листівками та склали список свят, які презентували учня 5 класу. І після цього учні 4 класу  провели гру «Відгадай». Вони по черзі зачитували вітання та пропонували однокласникам відгадати назву свята.
     Після цього четвертокласники запропонували учням 3 класу вибрати одне із свят та презентувати його. Таким святом стало – Birthday (День народження). І учні включились в роботу: вдома вони підготували розповіді про свій день народження (за зразком), вивчили вірш та намалювали малюнки про День народження. А наступного дня достойно представили свої роботи. 
     Марафон вдався та виявився результативним – учні із задоволенням працювали та презентували роботи.

Рік англійської мови в Україні.
Зустріч в історичному клубі Великобританії.
HER MAJESTY THE QUEEN «Її величність королева»
(до 90-річчя з дня народження королеви Великобританії Єлизавети ІІ)

     20 квітня з метою виконання заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови в Острівській ЗОШ I-III ступенів вчителем англійської мови Ратушною Л.Д. була проведена зустріч в історичному клубі Великобританії. До зустрічі долучились учні 8 та 5 та 4  класів.
     Мета зустрічі: Познайомити учнів з біографією Королеви Єлизавети II, з королівською сім’єю; дізнатись де живе Королева, як проводить свій день та як святкує день народження; розвивати логічне мислення, творчу думку; виховувати естетичні смаки учнів, розширити їх кругозір, прививати дітям інтерес до вивчення англійської мови
     Учні 5 класу  переглянули презентацію «Її величність королева» та дізнались про цікаві факти з життя королеви. Учні 4 класу з цікавістю прослухали повідомлення про королеву. Восьмикласники сприйняли повідомлення вчителя  та також долучились до підбору цікавої інформації про традицію святкування дня народження її Величності.
     Таким чином, ми можемо повідомити, що 21 квітня Королеві Єлизаветі II виповнюється 90 років. У цей день всі газети, радіо- і телевізійні станції вітають королеву з її днем народження Як відомо, британська королева святкує день народження двічі: один фактичний, "за паспортом", другий –"офіційний", який зазвичай припадає на другу суботу червня. Безпосередньо в день ювілею Єлизавета ІІ у супроводі свого чоловіка герцога Единбургського здійснить чималу прогулянку у Вінздорі,  пройдеться до статуї королеви Вікторії – біля підніжжя Замкової гори. Там монархиня відкриє дошку "Алеї королеви". Надвечір королева, її чоловік, а також її син Чарльз з дружиною Камілою візьмуть участь у запалюванні маяків.

Рік англійської мови в Україні.
Акція «Доповни інформацією “живу” газету»

     21 квітня в  Острівській ЗОШ I-III ступенів члени клубу любителів англійської мови долучились до акції «Доповни інформацією “живу” газету». 
     Під керівництвом вчителя англійської мови Ратушної Л.Д. учні підібрали інформацію та оформили нові повідомлення для “живої” газети про визначні події Великої Британії. Адже, потрібно, щоб школярі, вчителі та батьки мали змогу розширити свої знання про країну, мову якої ми вивчаємо. “Жива” газета діє, а це означає, що учням цікаво отримувати, готувати та презентувати  інформацію про Великобританію, її столицю, цікаві місця, королівську сім’ю та цікаві факти.
     Адже, Великобританія – найвідоміша з усіх держав, де ще правлять королі та королеви. Її державною мовою є англійська, яка стає з кожним роком дедалі популярнішою. Це мова міжнародного спілкування, комп’ютерів, науки, бізнесу, спорту та політики. Вона є однією з шести мов Організації Об’єднаних Націй. 
     Отож, будемо і надалі вивчати культуру та традиції цієї країни та будемо розповідати про свою країну, її видатних людей, звичаї та її історію англійською мовою. І саме так ми будемо виконувати заходи, спрямовані на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови в Острівській ЗОШ I-III ступенів.

Рік англійської мови в Україні.
Зустріч в клубі любителів англійської мови. День святого Георга – покровителя Англії

     21 квітня в Острівській ЗОШ I-III ступенів була проведена зустріч  в клубі любителів англійської мови. Вона була присвячена Дню святого Джорджа – покровителя Англії. Адже, 23 квітня у розпал весни Англія святкує день свого покровителя – Святого Георга (Джорджа). 
     Члени клубу любителів англійської мови  підготували матеріал для «живої» газети, а учні 5 класу під керівництвом вчителя Ратушної Л.Д., презентували презентацію  для учнів школи. 
     Учні дізнались, що покровителя Англії шанують за те, що він убив дракона, який тероризував кілька англійських сіл. По суті, це англійський варіант дня святого Патріка. Цього дня піднімають прапор Англії, відомий під назвою "Хрест св. Джорджа" (the St. George Cross). Англійці носять червоні троянди, емблему Англії; до святкового столу вони готують традиційні англійські блюда, такі, як ростбіф і йоркширський пудинг, сосиски в тесті (toad-in-the-hole) і т.д. Крім того, в цей день вони виспівують англійські народні пісні.

Рік англійської мови в Україні. Година спілкування
«Великий гуманіст епохи Відродження - Вільям Шекспір (1564—1616)»
( до 400-річчя з Дня смерті видатного англійського автора та актора)

     22 квітня з метою виконання  заходів, спрямованих на популяризацію та активізацію вивчення англійської мови в Острівській ЗОШ I-III ступенів вчителем англійської мови Ратушною Л.Д. була проведена година спілкування «Великий гуманіст епохи Відродження – Вільям Шекспір».
     Мета години спілкування: познайомити учнів з життєвим і творчим шляхом Вільяма Шекспіра.
     Члени клубу любителів англійської мови  підготували матеріал для «живої» газети про видатного митця, а учні 5 класу запропонували цікаву презентацію про Вільяма Шекспіра. Вони повідомили, що Вільям Шекспір народився він 23 квітня 1616 року. Творчий доробок митця складає 37 п’єс, 154 сонети і 2 поеми. Перекладачами В. Шекспіра були М. Старицький, П. Куліш, Ю. Федькович, Панас Мирний, І. Франко, Леся Українка, М. Кропивницький, М. Рильський, І. Кочерга, Б. Тен, \М. Бажан, В. Мисик, І.Стешенко, Д. Паламарчук, Г. Кочур та інші.
     Учні 8 класу повідомили про особливості доби Відродження па розповіли про  біографічні факти з життя В.Шекспіра та висловили своє ставлення до творчої спадщини Генія людства. А також представили  уривок відео драми «Ромео і Джульєтта» та дійшли висновку, що Шекспір мужньо бився за права людини, вірив у  гідність, віддав всі сили, щоб оспівати красу життя. Тим самим він став сучасником усіх поколінь, які борються за повне розкріпачення людства.
     Всі причетні до заходу переконались, що зобразити буття в усій його багатогранності й мінливості під силу лише справжньому майстрові, яким і був англійський драматург Вільям Шекспір, витвори думки й серця котрого хвилюють людей понад чотири століття.

Фестиваль англійської культури

     14 жовтня в Острівській ЗОШ I-III ступенів учні 9 класу із вчителем іноземної мови – Ратушною Л.Д.  провели фестиваль  англійської культури та розширили знання присутніх про культуру Англії, англійські традиції та звичаї. 
     Фестиваль складався з таких сторінок: 1 – «Мистецтво та архітектура». 
     Тут учні розповіли, супроводжуючи виступи ілюстративним матеріалом про Стоунхендж, Тауер в Лондоні, Вестмінстерске абатство, Біг Бен. 2 – «Живопис». Всі присутні з насолодою споглядали картини Томаса  Гейнсборо, Джорджа  Морленда, Вільяма  Тернера,  Джона  Констебла та 
більше дізнались про їхню творчість. 3 – «Література». Тут учні представили  відомих англійських письменників  та поетів – В. Шекспіра, Дж. Г. Байрона, Ч. Діккенса, Ш. Бронте, Б. Шоу, Дж. Голсуорсі та Р.Кіплінга.
    Учні закликали більше вивчати культуру Англії, адже це тема для довгих розповідей і міркувань. І, лише знаючи англійську культуру, можна краще зрозуміти характер цієї країни.

Драматизація до свята Hallowe'en

     31 жовтня в  Острівській ЗОШ I-III ступенів учні 9  класу із вчителем іноземної мови – Ратушною Л.Д.  учні підготували матеріал про свято Хеллоуїна. 
     Учні повідомили, що це – одне з найважливіших свят, яке відзначають в англомовних країнах – "Переддень дня всіх святих", або "Хеллоуїн". Воно походить від словосполучення "holy evening" – "святий вечір". Це один з найбільш улюблених і веселих свят у США і Великобританії. Він виник багато століть тому в Ірландії і Шотландії. Стародавні друїди, схиляючись перед богами і силами природи, відзначали закінчення осені і початок зими, в останню ніч жовтня, коли сонце відступало перед силами темряви.
     Були проведені конкурси, а потім всі посмакували солодощами, тому що  протягом Хеллоуїна і після нього, до самого ранку, діти групами обходять сусідні будинки і просять солодощі. "Trick or treat", – кажуть діти. «Солодощі, частування або трюк!», – чується всюди. Це означає: пригощайте, або ми пожартуємо над вами! У відповідь діти отримують цукерки, фрукти, печиво, гроші.

Година спілкування «День подяки»

     25 листопада в Острівській ЗОШ I-III ступенів учні 6 класу із вчителем іноземної мови – Ратушною Л.Д. провели годину спілкування «День подяки».
     Учні зазначили, що це – традиційне північноамериканське свято, засноване з метою віддати дяку Богові за жнива та за одержані блага протягом року. Відзначається в США у листопаді, а в Канаді — у жовтні. 
     Учні продекламували вірші, присвячені цій темі та намалювали ілюстрації.

Зустріч за круглим столом

     30 листопада в  Острівській ЗОШ I-III ступенів учні 9 класу із вчителем іноземної мови – Ратушною Л.Д.  провели  зустріч за круглим столом та представили повідомлення на тему: «St. Andrew's Day – День покровителя Шотландії». Учні більше дізнались про унікальну культуру Шотландії  та її самобутність. А також переглянули відео з національним танцем шотландців.

Тиждень англійської мови
Книжкова виставка книг англійських та американських письменників та поетів

     12 грудня в в рамках проведення тижня  англійської мови, в  Острівській ЗОШ I-III ступенів бібліотекар – Голубенко Л.А. та вчитель англійської мови – Ратушна Л.Д. організували та представили учням школи книжкову виставку. Тут були презентовані книги англійських та американських письменників та поетів. 
     Учні взяли участь в обговоренні життя та творчості представлених письменників. Адже  на протязі двох тижнів вони відшукували та опрацьовували матеріали про англійських та американських письменників та поетів.
     Таким чином    були представлені твори Вільяма Шекспіра. Бо саме Шекспір — найвидатніший англійський поет і драматург XVI століття. Епоха, в якій жив і творив письменник, називається епохою Відродження, або Ренесансом. Вона вражає нестримним злетом фантазії, піднесенням духу, великою вірою у творчі можливості людини. Всі присутні згадали його вічні шедеври:  «Ромео та Джульєтта», «Юлій Цезар», «Гамлет», «Отелло», «Король Лір».
     Був представлений Ернест Міллер Хемінгуей – американський письменник і журналіст, лауреат Нобелівської премії, один з найталановитіших представників літератури «втраченого покоління». Його творчість наповнена  пафосом ствердження моральних засад життя. А також його твори: «Прощавай, зброє!», « По кому подзвін», «Старий і море».
     Учні послухали про Чарлза Діккенса, а також пригадали його твір   «Пригоди Олівера Твіста».
     Далі розмова пішла про про О. Генрі, майстра американського оповідання,  та його твори: «Дари волхвів», «Вождь червоношкірих», «Останній листок». Учні із задоволенням послухали короткий зміст новели «Останній листок» та зазначили, що вона — одна з найкращих новел у світовій літературі, присвячених темі відданості людини іншій людині, любові до ближнього. Адже, вона відзначається великою увагою до «маленької людини», порушує проблеми злиденного життя людей мистецтва, боротьби за виживання, взаємопідтримки і самопожертви.
     Були представлені  Джоан Роулінґ (J.K. Rowling) та її книга «Гаррі Поттер», Льюїс Керролл (Lewis Carroll) з твором  «Аліса в країні чудес».
     Всім присутнім сподобалась така мистецька зустріч, а до того ж учні виявили бажання читати твори цих митців та обігрувати головних героїв  представлених творів на шкільній сцені.

Віртуальна екскурсія Лондоном

     13 грудня в рамках проведення тижня  англійської мови, в  Острівській ЗОШ I-III ступенів вчитель англійської мови – Ратушна Л.Д. запропонувала учням віртуальну екскурсію Лондоном. Були задіяні учні різних класів, оскільки у цій віртуальній  подорожі учні були гідами та представляли по черзі цікаві місця Лондона.
     Вчитель мала на меті розширити знання учнів про визначні місця столиці Великобританії. 25 головних пам’яток Лондона допомогли всім присутнім поринути у світ прекрасного та цікавого та допомогли доторкнутись до культури країни, мову якої вивчаємо. 
     Британський Музей зберігає твори мистецтва Давнього Єгипту, Межиріччя, Античної Греції, Античного Риму, вироби середньовічних майстрів Європи та Азії, колекції монет і медалей, малюнків, гравюр, етнографічні колекції. Букінгемський палац — офіційна лондонська резиденція британських монархів. Вестмінстерський палац вже протягом понад 900 років є домом британського уряду. Вестмінстерське Абатство –традиційне місце коронації монархів Великобританії і захоронень монархів Англії. Галерея Саатчі — галерея сучасного мистецтва в Лондоні. Галерея Тейт Модерн — художній музей в Лондоні, зібрання творів сучасного мистецтва. Будинок №10 по Даунінг-стріт — це офіційна резиденція прем’єр-міністра Великобританії. Лондонський Тауер — фортеця, зведена на північному березі річки Темза, історичний центр Лондона. Музей Мадам Тюссо — музей воскових фігур, який має філії в Амстердамі, Лас-Вегасі, Копенгагені, Нью-Йорку, Лос Анджелесі, Гонконзі та Берліні. Національна картинна галерея зберігає колекцію з понад 2000 зразків західноєвропейського живопису XIII — початку XX століття. Трафальгарська площа, побудована на честь Трафальгарської битви 1805 року, в результаті якої Англія домоглася морської переваги над Францією. Шекспірівський театр Глобус –  найвідоміший у всьому світі театр Лондона.
Якщо вам цікаво, то приєднайтесь до клубу любителів англійської мови!

Тиждень  англійської мови
14 грудня – День англійської мови

     14 грудня в рамках проведення всеукраїнського проекту «Тиждень англійської мови», в Острівській ЗОШ I-III ступенів був оголошений «Shakespeare Day».
    Мета: розширити знання учнів про видатного англійського письменника, одного із засновників літературної англійської мови, яка зараз вважається світовою мовою. Підтримувати у школярів мотивацію до оволодіння іноземною мовою, розширення знань учнів про культуру країни, мова якої вивчається, формування лінгвокраїнознавчої компетенції. 
     Учні закладу із вчителем іноземної мови – Ратушною Л.Д.   провели загальношкільну лінійку на якій учні представили матеріал про видатного англійця та читали його сонети в перекладі Дмитра Павличка. Учні 6 класу: Хижняк Вікторія, Григоренко Владислав та Ребрик Микола  підготували повідомлення англійською мовою.
    Також в цей день була організована  акція, присвячена пам’яті Вільяма  Шекспіра: школярі зробили колажі про життєвий і творчий шлях видатного драматурга, а  також презентували проекти про Шекспіра та його творчість. Учні 9 класу відшукали та запропонували для обговорення нестаріючі цитати англійського драматурга. Адже, й на сьогодні вони вчать виховувати в собі  позитивні якості та  бути справжніми людьми. Ось деякі з них: «Одним поглядом можна вбити любов, одним поглядом можна воскресити її», «Слідуй голосу розуму, а не гніву», «Тільки справжній друг може терпіти слабкості свого друга»

 

Тиждень  англійської мови
Інтелектуальна гра “The Wonderful World of English”

     15 грудня в рамках проведення всеукраїнського проекту «Тиждень англійської мови», в Острівській ЗОШ I-III ступенів в 5 класі була поведена інтелектуальна гра “The Wonderful World of English”. Вчитель англійської мови – Ратушна Л.Д. підібрала цікаві завдання для учнів, в яких  вони могли проявити свої знання та навички володіння англійською мовою. Граючись, школярі показали вміння застосовувати свій досвід володіння лексичним та граматичним матеріалом, продемонстрували вміння працювати в командах. 
     П’ятикласники  із задоволенням виконували такі завдання: «Вчителі», в якому їм було запропоновано виправити помилки в реченнях; «Зайве слово», де учні з ряду слів виявляли зайве; «Загадки»  – учні за описом відгадували предмет; «Знавці прислів’їв»  – школярі знаходили до українських прислів’їв еквіваленти англійських; «Знайди слово»  – капітани команд в реченнях знаходили назви тварин; «Країни та столиці» – учасники за запропонованим лексичним матеріалом складали речення і називали столиці країн.
     Гра пройшла у комфортній та дружній атмосфері, всі учні були задоволені своєю роботою та запланували організувати подібний позакласний захід.

Merry Christmas and Happy New Year!

     27 грудня в Острівській ЗОШ I – III ступенів учні 9 класу з учителем англійської мови – Ратушною Л.Д. напередодні Нового року вирішили згадати, як святкують Новий рік у Великобританії та Україні.
     Куць Аліна повідомила, що на Новий рік британці  обов'язково прикрашають ялинку, а  свої будинки прикрашають букетами омели. А ще англійці розпалюють багаття і влаштовують факельні ходи. Згідно з повір'ям, все погане, що було в минулому році потрібно спалити. Тоді новий рік буде щасливим і вдалим. А от у деяких областях, наприклад в Уельсі, рівно опівночі, з першим ударом годинника, прийнято розкрити навстіж двері, щоб випустити Старий рік і впустити Новий і  коли годинник проб'є 12 – двері закривають.
     Романенко Дарія додала, що у англійців важливим днем вважається перший день року. Щастя і достаток у домі залежить від першого відвідувача. Сім'ю чекає щастя, якщо першим у дім прийде темноволосий чоловік з шматочком вугілля та гілками сосни в руках. Багатий і щасливий відвідувач принесе в будинок успіх, бідний і злий - нещастя. У перший день нового року не можна нічого виносити з дому. Господині в цей день навіть сміття з дому не виносять.
     Для школярів виявилось цікавим дізнаватись про звичаї країни, мову якої вивчаємо, адже, все це є стимулом та шляхом для кращого оволодіння іншомовного лексичного матеріалу.

 

Реєстрація
Календар
«  Жовтень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
https://mon.gov.ua/ua
Погода в регіоні
с.Острів
rp5.ua
Перекладач
Перевод с : Перевод на: Установить онлайн переводчик текста на своем сайте
Block title
Block content
Пошук

 

Copyright MyCorp © 2019

Зробити безкоштовний сайт з uCoz