Головна | Реєстрація | Вхід | RSSНеділя, 21.10.2018, 16:49

Острівська ЗОШ 

І-ІІІ ступенів

Меню сайту
Пісня рідного села
Оцінка сайту
Оцініть наш сайт
Всього відповідей: 469
Свята в Україні
Праздники Украины
Теги
новини сайт вітання Киїиське обласне управління свято останній дзвінок свято квітів семінар хімія
Головна » 2018 » Січень » 29 » Засідання педагогічної ради
Засідання педагогічної ради
23:12

     30 січня 2018 року відбулося засідання педагогічної ради з таких питань:
     1. Роль факультативних занять та курсів за вибором 
у формуванні інтересу до знань та здійсненні професійної орієнтації учнів 6 - 10-х класів»
  2. Про організацію роботи щодо виконання заходів, направлених на попередження злочинності, правопорушень та інших асоціальних явищ у молодіжному середовищі за результатами виховної роботи з учнями Острівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та захисту їх прав
    3. Про стан роботи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу в школі.
     По першому питанню  «Роль факультативних занять та курсів за вибором у формуванні інтересу до знань та здійсненні професійної орієнтації учнів 6 - 10-х класів» виступила заступник з НВР О.Ю.Поночовна.
Ольга Юріївна повідомила, що  з метою поглибленого вивчення предметів, професійної орієнтації учнів, розвитку пізнавальних інтересів, з варіативної складової виділяються години на факультативні заняття метою яких є:
     — поглиблене вивчення предметів
     — професійна орієнтація;
     — розвиток пізнавальних інтересів.
     Також було наголошено на тому, аби виявити схильності учнів до тих чи інших видів професійної діяльності, допомогти їм у виборі напрямку профільного навчання у старшій школі, навчання у 8-х - 9-х класах розглядається як допрофільне. 
     Допрофільна підготовка у школі здійснюється через курси за вибором. За змістовим наповненням курси за вибором для допрофільної підготовки знайомлять учнів із світом сучасних професій; розширюють знання учнів з шкільних предметів; вчать оцінювати свої можливості щодо способів діяльності.
А вже в старшій профільній школі курси за вибором сприяють формуванню індивідуальної освітньої траєкторії школярів, орієнтують на усвідомлений та відповідальний вибір майбутньої професії. До обговорення цього питання долучилися вчителі: Бігун Л.П., вчитель трудового навчання, Григоренко С.І., вчитель історії, Попова Л.Д., вчитель хімії, Ратушна Л.Д., вчитель англійської мови.
     По питанню організації роботи щодо виконання заходів, направлених на попередження злочинності, правопорушень та інших асоціальних явищ у молодіжному середовищі за результатами виховної роботи виступила заступник з ВР Киричок С.М. Вона повідомила, що стан роботи з профілактики  бездоглядності та злочинності розглядається на засіданнях методичних об’єднань класних керівників,  педагогічних радах, Радах профілактики школи, батьківських зборах.  Обговорювалися  питання «Негативний вплив Інтернет мережі на психологічний стан дитини», «Про відповідальність батьків за виховання дітей», «Про вплив соціального середовища на розвиток особистості дитини», «Як запобігти розвитку егоїзму, жорстокості та агресивності підлітків», «Виховання активності учнів та підготовка їх до життя в рамках ринкових відносин на основі розвитку самоврядування».
     Світлана Миколаївна також повідомила, що станом на 15 грудня 2017 року на внутрішньошкільному обліку знаходиться два учні. Школярі, які знаходяться на внутрішньошкільному обліку та учні, схильні до правопорушень, залучені до роботи у гуртках, мають доручення у роботі учнівського самоврядування класу чи школи, залучаються до участі у районних змаганнях. 
Про стан роботи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу в школі виступила. 
Лисенко Л.Г., директор школи.
     Любов Григорівна повідомила, що робота педагогічного колективу школи з охорони праці організована згідно із Законом України «Про охорону праці» та Положенням «Про організацію роботи з охорони праці учасників навчально-виховного процесу в установах і закладах освіти», затверджених наказом Міністерства освіти і науки України № 563 від 01.08.2001 року.
     Стан роботи з охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії під час навчально-виховного процесу в школі знаходиться під щоденним контролем адміністрації школи.
На початок 2017-2018 навчального року були оформлені всі необхідні акти-дозволи на проведення навчальних занять у кабінетах і шкільних приміщеннях підвищеної небезпеки, дозвіл СЕС на експлуатацію харчоблоку, акт санітарно-технічного стану школи.
     Щорічно за планом роботи школи проводиться навчання працівників школи з питань охорони праці, техніки безпеки, пожежної безпеки.
     У школі є необхідні журнали реєстрації всіх видів інструктажів із питань охорони праці працівників і учнів школи. Відпрацьована програма вступного інструктажу з охорони праці для працівників і учнів школи.
Організація роботи з охорони праці контролюється директором школи.
Для зниження впливу шкідливих факторів на життя та здоров’я працівників, учнів школи в кабінетах фізики, інформатики, хімії, майстернях, спортзалі передбачено проведення інструктажів – вступного та перед початком лабораторних і практичних робіт. У цих кабінетах на видному місці є інструкції та пам’ятки з техніки безпеки й охорони праці.
     Протягом І семестру, який аналізується, травматизму серед школярів не було. Показник побутового травматизму в минулому році – 4 учні.
     У дорожньо-транспортні пригоди учні школи не потрапляли. Випадків травматизму виробничого характеру серед працівників не зафіксовано.
     Питання безпеки життєдіяльності учнів під час канікул постійно обговорювалися на батьківських зборах, інструктивно-методичних нарадах, здійснюється контроль за роботою системи забезпечення нормального функціонування будівлі школи. Відповідно оформляються записи в журналі з громадсько-адміністративного контролю з охорони праці та про виконання угоди з охорони праці між адміністрацією й профкомом школи.

 

Переглядів: 42 | Додав: Incognito | Рейтинг: 5.0/1 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Реєстрація
Календар
«  Січень 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Корисні посилання
https://mon.gov.ua/ua
Погода в регіоні
с.Острів
rp5.ua
Перекладач
Перевод с : Перевод на: Установить онлайн переводчик текста на своем сайте
Block title
Block content
Пошук

 

Copyright MyCorp © 2018

Зробити безкоштовний сайт з uCoz